Ta witryna używa jakiegoś 'COOKIE': Chcesz wiedzieć więcej?   

Organizacja sprzedaży




















Znajdź dystrybutora:







Head office Italia - 48026 Russi (RA) – Via Madrara, 2/1
Tel: +39-0544-585411 Fax: +39-0544-585415
E-mail : info@sigma4.it
Marketing and Customer Service Nicola Principato
Fax.+39-0544-585443
E-mail: nprincipato@sigma4.it
Export Manager Simone Bearzot
Tel.+39-0544-585466 Fax.+39-0544-585443
E-mail: sbearzot@sigma4.it
UK Area Manager Andrew Sinstadt
Tel. +44-7751-049-840
E-mail: andrew@sigma4.co.uk
Poland Area Manager Pawel Kryjom
Tel. +48-602-610-499
E-mail: pawel.kryjom@farmtrade.pl
Export Sales Office Ivana Bison
Tel.+39-0544-585493 Fax.+39-0544-585443
E-mail: export@sigma4.it
Logistics and Spare Parts Daniela Elze
Tel: +39-0544-585411 Fax: +39-0544-585415
E-mail: delze@sigma4.it
Administration and Finance
Fabio Ancarani
Tel.+39-0544-585494
E-mail: fancarani@sigma4.it